O Nas

Jako firma Inf-Media istniejemy na rynku od 2004 roku. Jesteśmy firmą informatyczną opartą o dynamiczny zespół wykwalifikowanych i bogatych w doświadczenia specjalistów. Celem jaki zakładamy sobie za priorytet to zapewnienie swoim klientom kompleksowej obsługi IT. Cechuje Nas szybkość jak również jakość w podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów. Przejmujemy wszelkie obowiązki związane z poprawnym działaniem systemów oraz całej infrastruktury informatycznej. Służąc kompleksowym doradztwem proponujemy rozwiązania mające na celu poprawę jakości pracy w Państwa firmie. Dążymy do tego, aby nasi Klienci byli zadowoleni i mogli na Nas zawsze polegać. W trudnych sytuacjach zawsze umiemy znaleźć kompromis.
Sektor naszych działań to:

• MSP
• Instytucje oświatowe
• Gminy, Urzędy
• Firmy, Przedsiębiorstwa
• Klienci indywidualni.

Jesteśmy integratorem systemów informatycznych, wykonujemy wszelkie prace związane z projektowaniem i instalacją. Doradzamy, sprzedajemy, dowozimy i konfigurujemy sprzęt komputerowy i oprogramowanie. Konserwujemy i serwisujemy sprzęt zarówno w siedzibie klienta jak i w naszej siedzibie. Wdrażamy również strony www począwszy od koncepcji a kończąc na szkoleniu pracowników z obsługi paneli typu CMS.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta i nawiązania z nami współpracy.

Autoryzacja systemów antywirusowych ESET – Jesteśmy autoryzowanym partnerem dystrybutora jednego z najlepszych produktów zapewniających bezpieczeństwo stacji roboczych i serwerów – Eset.


Nasze Certyfikaty