logo Wapro erp 25% rabatu

Rabat 25% dla nowych klientów!

Na cała pierwszą transakcję dostaniesz aż -25% na licencje bezterminowe!
Otrzymasz w pełni funkcjonalny system ERP w bardzo korzystnej cenie. W sprawie rabatu dla pozostałych klientów zachęcamy do kontaktu.

Szczegóły na stronie: https://inf-media.pl/oprogramowanie-asseco-wapro-erp/

Promocja -25% na programy Wapro Erp dla nowych klientów!

Szukasz odpowiedniego oprogramowania dla swojej firmy?
Chcesz mieć dostęp do nowoczesnych technologii mobilnych?
Skorzystaj z zintegrowanego systemu do zarządzania firmą WAPRO ERP!!!

Więcej informacji: https://wapro.pl/

W skład Wapro Erp między innymi wchodzą:

Wapro JPK:

Program przeznaczony do tworzenia sprawozdawczości JPK z modułów WAPRO ERP w formie elektronicznej. Posiada możliwość zapisu danych w plikach XML, zgodnych ze schematami JPK. Program także licencjonowany jest bezpłatny w wariancie biznes.
Czytaj dalej!

Wapro Fakir:

System przeznaczony do obsługi pełnej księgowości w przedsiębiorstwach. Sprawdza się również jako samodzielny, w pełni funkcjonalny, program finansowo-księgowy. Zawiera wszystkie mechanizmy potrzebne do księgowania bieżącej działalności zatem zaraz po zainstalowaniu jest gotowy do pracy. W celu lepszego dostosowania programu do indywidualnych potrzeb firmy można rozbudować i utworzyć własne automaty.
Czytaj więcej!

Wapro Kaper:

Ten program księgowy to nie tylko podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów, ale kompletny, wygodny zestaw narzędzi do zarządzania małą firmą. Dzięki możliwości korzystania z usługi dostępności w chmurze pozwala oszczędzić czas i pieniądze związane z obsługą sprzętu i infrastruktury. Poprzez swoją prostotę umożliwia prowadzenie dokumentacji księgowej oraz naliczanie zobowiązań podatkowych oraz opłaty ZUS nawet użytkownikom rozpoczynającym działalność gospodarczą.
Czytaj więcej!

Wapro Fakturka:

Zarówno Łatwy jak i prosty w użytkowaniu program został stworzony z myślą o małych firmach wystawiających maksymalnie kilkaset faktur i paragonów miesięcznie. System przede wszystkim przeznaczony ewentualnie do obsługi punktów sprzedaży, w których stan magazynu nie odgrywa istotnego znaczenia.
Czytaj więcej!

Wapro Mag:

Nowoczesny program magazynowy sprawdzający się w obsłudze procesów sprzedaży oraz zarządzania magazynem w firmach zarówno handlowych, usługowych i produkcyjnych. Od małych firm jednoosobowych do przedsiębiorstw średniej wielkości. Jest wyposażony w wsparcie i automatyzację wszystkich procesów związanych z procesem sprzedaży.
Czytaj więcej!

Wapro Gang:

Przede wszystkim wygodna jak i dokładna obsługa kadr i płac. System jest z pewnością doskonałym narzędziem dla działów kadr oraz rachuby płac. Zapewnia sprawne zarządzanie pracownikami i listami płace, ewidencję nieobecności, współpracę z rejestratorami czasu pracy przy jednoczesnej ochronie danych osobowych przed nieuprawnionym dostępem.
Czytaj więcej!

Wapro Mobile:

Mobilna firma WAPRO Mobile to bez wątpienia nowoczesna aplikacja dla handlowców mobilnych, która pozwala nam na łatwiejsze rozliczenia z klientami. W rezultacie sprawniejsze windykacje należności. Jest nowoczesnym rozwiązaniem dla presellerów a także vansellerów. Wykorzystuje możliwość komunikacji takie jak nowoczesną technologię bazodanową i programistyczną.
Czytaj więcej!

CategoryAktualności

© 2023 Inf-Media | All rights reserved.

STAY CONNECTED WITH US: